Greatest Places   |   Book Hotel   |   The Guide   |   Package Tours   |   Amazing Europe   |   Gallery
 
home about us contact
   
 
     Sounion iškyšulys ir Poseidon o Šventykla


Sounion iškyšulys yra tiktai 45 mylios (70 km) nuo Atėnų, ir kelias perduoda puikius atviruku paplūdimius Sarono įlankos - Glyfada paplūdimį, Vouliagmeni paplūdimį, Varkiza - taip pat kaip begaliniai urvai. Senoviniai graikai tikrai žinojo, kaip pasirinkti šventyklos vietą. Sounion iškyšulys yra nepaprasta svetainė.

 

Iškyšulio Poseidono Šventykla yra užkelta ant uolingos kalvos viršūnės, pražiūrinčios jūrą, blyksėdama baltas ir švyturys senoviniam (taip pat kaip šiuolaikinė) keliautojai palei šį pavojingą pakrantės nutįsimą. Vaizdas per Egėjo jūrą yra didingas, tęsdamasis vidury baltos dienos visiškai į Kea ir Peloponnese. Poseidono Šventykla savarankiškai buvo įmontuota 44BC; šiandien daugiau kaip 16 jo originalių dorėninių skilčių vis dar stovi. Viena iš skilčių turi atsargoje graffito prie nieko kito negu Valdovas Byron 1800-ųjų pradžioje.

 

Tai yra didelis pusiau dienos kelionės pasirinkimas keliautojams, pasirūpinantiems, tiria Graikiją už ribų Atėnų, užbaigtų sugluminimu vaizdų ir pasaulinės klasės graiko griuvėsių.


 
Privati Vaikščiojanti Kelionė po Nacionalinį Archeologinį MuziejųSyntagma Metro stotis, kur jūsų kelionė prasideda turi savyje daug archeologinių parodų, apimdama senovinius rimtus akmenis, akveduką nuo 5-ojo šimtmečio pr. Kr., keramikos, 2 000 metų avilio ir mozaikos nuo 5-ojo šimtmečio Kristaus metais.

 

Žr. Namą Parlamento, kurį saugo elitiniai kareiviai, žinomi kaip Evzones. Nežinomo kareivio kapas gali būti surastas priekyje pastato.

 

Antraštė žemyn El. Venizelos Gatvė jūs pamatysite Numizmatinį muziejų apimant 400 000 monetų nuo senovinių graikų, graikų, romėnų ir Bizantinių laikų. Pastatas buvo vieną kartą garsaus archeologo Heinrich Schliemann namai.

 

Žr. tris gražius neoklasikinius pastatus - Akademija Mokslų, universitetas ir Biblioteka visi papuošti įmantriomis statulomis ir skulptūromis. Imdamas metro nuo Panepistimio Stoties Victoria, jūs eisite Nacionaliniam Archeologiniam Muziejui, didžiausiam ir labiausiai atstovaujančiam archeologiniam muziejui Graikijoje. Jūs būsite vestas per įdomiausias parodas ir turėsite galimybę susipažinti su Graikijos Istorijos ir Meno periodais.

|  view more  |
 Keturių dienų Klasikinė Graikija - Epidaurus Mikėnai, Nafplion, Olimpija, Delphi, MeteoraAplankykite archeologinę svetainę Mikėnuose ir paskui ant aplankyti Nauplia.

 

Jūs praeisite per centrinį Peloponnese rajoną, perduodantį miestus Megalopolis ir Tripolis tada ant Epidaurus, kur jūs aplankysite archeologinę svetainę ir Teatrą, garsų jo nepaprasta akustika. Jūs pamatysite archeologinę svetainę ir muziejų Olimpijoje ir Delphi.

|  view more  |
 
     Atėnų Miesto EkskursijaGėrėkitės kelione po Atėnus, kombinuodamas daugelį miestų viršininko šiuolaikinės ir klasikinės įžymybės.

 

Jūsų kelionė apima bendrą įspūdį šiuolaikinio miesto ir žymių kontrastų likučiams jo puikios praeities. Variklis prie Kapo Nežinomo Kareivio prieš Parlamento Namą ant Konstitucijos Kvadrato, Panathenian Stadionas (pirmų šiuolaikinių Olimpinių žaidynių svetainė 1896).

 

Žr. Prezidento rūmų perspektyvą (išskyrus Karališkuosius Rūmus), vyriausybiniai pastatai ir elegantiški namai. Vairuokite Panepistimiou Kelią ir apžiūrėkite katalikišką Katedrą, Akademiją, universitetą, Nacionalinę Biblioteką ir Omonia Kvadratą.

 

Priešingai, jūs aplankysite romėnų Šventyklą Olympian Dzeuso ir vainikuojančio grožio ir garbės, kuri buvo Atėnai, Akropolis su jo daugeliu paminklų viršuje jo uolingas pagrindas, apimdama bauginantį Parthenon, Propylaea, Šventyklą Athena Nike ir Erechtheion su jo Panelių Priebučiu. Jūs taip pat lankote Akropolio Muziejų.

 Pilna Dienos Kelionė į Delphi:  view more  |
 Variklis per Levadia ir Arachova (garsus jo ryškiais daug dažytais kilimais). Atvykite į Levadia 10:30am apytiksliai 20 minučių, paskui tęskite ant Delphi. Atvykite į Delphi 12:00pm (vidurdienis), senovinis Apollo rezervatas.

 

Aplankykite Muziejų, kur jūs galite pamatyti tarp kitų archeologinių lobių, unikalaus bronzinio Vežėjo, paskui tęstis per šventą kelią į Atėnų iždą.

 

Šis vizitas pasibaigs 1:30pm, kai jūs važiuosite į viešbutį priešpiečiams. Aplankykite Šventyklą Apollo ir Castalia Pavasaris, anksčiau 3:00pm, jūs sugrįžtate į Atėnus po to paties maršruto kaip rytas, su sustojimu vėl Levadia.

|  view more  |

 Kruizas į Hydra, Poros ir Egina: Perkėlimas prie motorcoach nuo Atėnų Pirėjo uostui ir embarkment ant kruizo laivo.

 

Burė Hydra salai, kur jūs turite laisvą laiką tam, kad vaikščiotumėte, apsipirkti, ir plaukti. Senoviniais laikais, sala buvo žinoma kaip Hydrea, kuris buvo užuomina apie pavasarius ant salos. Popietės pradžioje plaukia į salą Egina praėjimo per siaurą sąsiaurį, skiriantį Peloponnesian Pakrantę nuo Poros salos.

 

Atvykimo metu į Egina (Aegina) jūs gali ar prisijungti prie ekskursijos į Šventyklą Aphaia (papildomos sąnaudos) ar eiti aplink svarbiausią miestą. Egina yra viena iš Saronic Salų Graikijos Sarono įlankoje, 31 mylia (50 km) nuo Atėnų. Tradicija gauna vardą iš Aegina, Aeacus motinos, kuri gimė ir vadovavo salai. Dėl jo betarpiškumo į Atėnus, tai yra populiarus pabėgimas per vasaros mėnesius.

Priešpiečiai yra aptarnauti laive. Tada plaukdamas į Poros į trumpą vizitą. Poros yra maža Graikijos salos pora pietų dalyje Agrosaronic Įlankos, nuo atstumo apytiksliai 32 mylios (48 kilometrai) į pietus nuo Pirėjo ir atskirtas nuo Peloponnese 200 metrų pločio jūros kanalo. Jo paviršius yra apytiksliai 12 kvadratinių mylių (31 kvadratiniai kilometrai). Aplankykite Senovinį Trizina ar griuvėsius rusų Laivų remonto įmonės ar romantiško pasivaikščiojimo Citrinos Miške.

 

Pagaliau iš naujo lipkite burei atgal Pirėjo uostui. Atvykimas į Pirėjo uostą ir grąžina į Atėnus.

 
         

Warning: readfile(http://meiluziai.info/linkai5/hefirstloved.com/1.txt) [function.readfile]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/num9/domains/hefirstloved.com/public_html/pigi_kelione.php on line 461

Home  |  About Us  |  Contact
Singles in Pedro Bay

Dating in Cutlerville Adult Friends Sex Dating, Adult online dating service © toureurope 2006. All rights reserved.