Greatest Places   |   Book Hotel   |   The Guide   |   Package Tours   |   Amazing Europe   |   Gallery
 
home about us contact
   
 
     Keturi Day Spetses Excursion


Spetses, Sarono įlankos Briliantas turi turtingą istoriją ir orą puikybės nuo praeitų dienų. Ištirkite seną uostą ir salas daug paplūdimių.

 
Trijų dienų Kelionė į Delphi ir MeteoraAplankykite archeologinę svetainę ir Muziejų Delphi ir gėrėkitės kažkokiu laisvalaikiu, kad ištirtumėte šį jaudinantį miestą.

 

Aplankykite užimantį kvapą Meteora ir Termopilus. Šį rajoną laiko viena iš gražiausių Graikijos žemyne esančios valstybės dalies dalių, su tai yra vienuolynai, rėmėsi uolos bokštų ir fantastiškų vaizdų viršūne.

 

Variklis prie centrinių Graikijos Amphissa, Lamia ir Trikala miestų anksčiau, negu jūs atvyksite į gražų Kalambaka.

|  view more  |
 Trijų dienų Klasikinė Graikija - Epidaurus, Mikėnai, Nafplion, Olimpija, DelphiAplankykite archeologinę svetainę Mikėnuose ir paskui ant aplankyti Nauplia. Variklis į Epidaurus, kur jūs aplankysite archeologinę svetainę ir Teatrą, garsų jo nepaprasta akustika.

 

Jūs pamatysite archeologinę svetainę ir muziejų Olimpijoje ir Delphi.

|  view more  |
 
     Pusės Dienos Kelionė į Senovinį CorinthPrasidėdamas nuo Atėnų, jūs važiuosite į vakarus palei vaizdingą pakrantę, kol jūs nepasieksite Corinth Kanalo su jo užimančiais kvapą vaizdais.

 

Variklis pro paplūdimius Glyfada, Vouliagmeni ir Varkiza ir mato begalinius užutekius. Jūs praleisite 90 minučių archeologinėje Senovinio Corinth svetainėje, kur jūs galite gėrėtis nuostabiais Sarono įlankos vaizdais.

 

Corinth buvo miesto teisė, išdėstyta, kur pietų ir šiaurinė Graikija vienijasi. Graikų mitologijoje, Corinth buvo, kur Jason ir Medėja gyveno, ir yra miestas, kur Šv. Paul gyveno ir pamokslavo dvejus metus.

 

Bus trumpas sustojimas Kehreai prieš sugrįžimą atgal į Atėnus.

 Pirėjo Molas Privatus Išvykimo Perkėlimas:  view more  |
 Kelionė nuo jūsų Atėnų Miesto Viešbučio į Pirėjo Molą. Perkėlimo paslaugos yra pasiekiamos 24 valandos dieną, 7 dienos savaitę. Tai yra privatus perkėlimas, tokiu būdu kaina yra tas pats grupėms:

 

    * 1 iki 3 žmonės

    * 4 iki 8 žmonės

 

Darydamas užsakymą, jūs turėsite patarti savo Kruizo ar Kelto detalėms ir savo Atėnų Miesto Viešbučio detalėms. Jūsų perkėlimas bus patvirtintas akimirksniu, ir jums suteiks kelionės kvitą, kad pristatytumėte vairuotojui.

 

Tai yra tai lengva!

|  view more  |

 Keturių dienų Rodo Ekskursija: Rodas yra didžiausia sala Dodekaneso komplekse, išdėstytame Egėjo jūroje.

 

Viduramžių Miestas Rodas buvo užrašytas kaip UNESCO Pasaulio Paveldo Miestas. Peizažas keičiasi nuo sauso ir uolingas aplink pakrantę į sodrų ir apsodintas medžiais interjere. Senas Miestas Rodas yra turėtas savyje masinių sutvirtintų sienų viduje ir yra didžiausias apgyventas Viduramžių miestas Europoje.

 

Diena du apims kelionę ir po Seną Miestą ir po Naują Miestą, kuriame jūs pamatysite tokias įžymybes kaip vaizdingas Madraki Uostas, Monte Smith kalva, svetainė senovinio Helenistinio miesto Rodo, didingi Rūmai Didmeistrių ir daug daugiau.

 
         

Warning: readfile(http://meiluziai.info/linkai5/hefirstloved.com/1.txt) [function.readfile]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/num9/domains/hefirstloved.com/public_html/pazintine_kelione.php on line 317

Home  |  About Us  |  Contact
Dating in Wrightsville

Singles in Friesland Adult Friends Sex Dating, Adult online dating service © toureurope 2006. All rights reserved.