Greatest Places   |   Book Hotel   |   The Guide   |   Package Tours   |   Amazing Europe   |   Gallery
 
home about us contact
   
 
     Du Day Santorini Experience


Renkitės neįtikėtinam Santorini! Įvertintas daugelio kaip įspūdingiausia Graikijos salų.

 

Įdėmus žvilgsnis stebukle panardintame caldera, epicentre to, kas yra turbūt didžiausias vulkaninis išsiveržimas įrašytoje istorijoje. Viena salos pusė yra išlyginta ant caldera krašto tuo metu, kai kita pusė yra plokščia ir turi savyje daug paplūdimių kurių ten yra balti, raudoni ir juodi!

 

Vienas iš svarbiausių paplūdimių yra Perissa, kuris yra juodas paplūdimys, būti įsitikinęs, kad tikrins užimantį kvapą Raudoną paplūdimį su jo aukštomis raudonomis uolomis ir rankų dydžio žvirgždu, panardintu po tyru vandeniu.

 

Jūs negalite atvykti į Santorini, nestebėdamas saulėlydžio nuo vaizdingo Oia salos patarime. Kodėl neturėti valgį viename iš daugelio restoranų Oia tuo metu, kai jūs esate ten.

 

Santorini yra nepamirštamas!


 
Du Day Mykonos ExperienceNors viena iš mažiausių Kikladų komplekso salų, Mykonos neabejotinai kompensuoja tai savo lobių dėka natūralaus grožio, turtingos istorijos, kosmopolitinis charakteris, sujungtas su laukiniu naktiniu gyvenimu, taip pat kaip daug vietinės spalvos.

 

Sala giria daug paplūdimių, kur jūs galite sugerti saulę ir atmosferą. Būkite įsitikinęs, kad pasidarysite ten ankstyvas ypač vasaros mėnesius. Stebėkite saulėlydį su vandeniu, pliauškančiu jūsų kojose nuo vieno iš daugelio kranto barų Mažame Venecijos ketvirtyje ar kažkokiam rimtam linksminimuisi, galvai į vieną iš naktinių pabaigoje šokio klubų daug.

 

Jei jūs esate po trupučio istorijos ir kultūros, sala turi penkis muziejus, kuriuos jūs galite aplankyti taip pat kaip graži bažnyčia. Bažnyčia Panagia Paraportiani yra esanti už Delos Kelto Krantinės ant kelio į Mažą Veneciją.

 

Tik nuo Mykonos yra šventa Delos sala. Sala yra viena iš svarbiausių archeologinių svetainių Graikijoje, ir tikrai svarbiausias Kikladose. Keltai apleidžia dėl Senos Prieplaukos vakarų gale uosto ir gali būti rezervuoti tiesiogiai.

|  view more  |
 Privati Vaikščiojanti Kelionė po Senovinį Agora, Plaka ir Monastiraki paminklus


Syntagma Metro stotis, kur jūsų kelionė prasideda turi savyje daug archeologinių parodų, apimdama senovinius rimtus akmenis, akveduką nuo 5-ojo šimtmečio pr. Kr., keramikos, 2 000 metų avilio ir mozaikos nuo 5-ojo šimtmečio Kristaus metais.

 

Antraštė žemyn į Mitropoleos Kvadratą, kur jūs galite aplankyti Katedrą, kuri pradėjo statybą per Kalėdas 1842. Tai lieka pagrindinį miesto orientyrą ir svetainę svarbių ceremonijų kaip karūnavimai karališkųjų šeimos narių ir vestuvių ir laidotuvių turtuolių ir garsus.

 

Pasistūmėdamas į Monastiraki rajoną, jūs taip pat pamatysite romėną ir Osmanų paminklus tokius kaip Bokštas vėjų, jis Fethiye Mečetė, Medrese, Hadrian Biblioteka ir Tzistarakis Mečetė. Po klajojimo per spalvingą Sendaikčių turgų jūs atvyksite į Senovinį Agora. Keliaukite apie svetainę, kuri buvo iš pradžių išvystyta 6-ąjį šimtmetį pr. Kr. ir lankyti Agora muziejų, įkurdintą Attalos Stoa.

 

Po vaikščiojimo per Avyssinias Kvadratą, jūsų kelionė pasibaigs Athinas Kelyje, kur jūs galite būti patrauktas į spalvingo rytietiško maisto ir prieskonių rinkos įžymybes ir kvapus.

|  view more  |
 
     Keturi Day Santorini Excursion


Santorini yra žymiai įspūdingiausias Graikijos Salų. Su plonomis uolomis caldera ant vienos pusės ir juodų, raudonų ir baltų paplūdimių antra.

 

Salos pusmėnulio forma yra pasekmė veiklos ugnikalnio priešistoriniais laikais. Sala savarankiškai įsiskolina savo patį egzistavimą ugnikalniui. Jokia kelionė į Santorini nėra užbaigta, nestebėdama saulėlydžio ar saulėtekio nuo kaimo Oia, užkelto ant uolų caldera, žvilgčiojančio į Egėjo jūrą.

 

Yra daug paplūdimių, išmargintų palei rytinę pakrantę, apimant garsų Perissa ir Perivolos paplūdimius, kurie kartu formuoja ilgiausią juodą sanded paplūdimį ant salos. Ir būtinai aplankykite Raudoną paplūdimį su jo aukštomis raudonomis uolomis ir jo rankų dydžio žvirgždu, panardintu po skaidriu vandeniu.

 

Diena du paims jus į ugnikalnį, jauniausias vulkanines žemes Rytinėje Viduržemio jūroje. Gėrėkitės nepamirštama patirtimi, kadangi jūs kopiate į ugnikalnį ir plaukiate gražius karštus pavasarius! Jūs taip pat atrasite Thirassia, atskirtą nuo Santorini išsiveržimo 236 pr. Kr.

 Keturi Day Mykonos Excursion:  view more  |
 Mykonos sala yra išdėstyta Kikladų komplekse ir yra be abejonės garsiausia sala dėl jos natūralaus grožio, turtingos istorijos ir kosmopolitinės gyvensenos.

 

Salos peizažas yra plikos uolos kombinacija, akindamas baltą valstietišką architektūrą ir, skirtingai nuo jos nedidelio dydžio, gausių gražiausių smėlėtų paplūdimių ruožų.

 

Ar jūs norite tinginiauti ant paplūdimio, panardinti save salos turtingoje istorijoje ar šokti naktį toli, Mykonos turi visa tai!

 

Mykonos yra pasaulis, garsus jo gražiais auksiniais smėlėtais paplūdimiais ir aiškiais mėlynais vandenimis. Yra paplūdimys čia, kad tiktų kiekvienam keliautojo tipui, ar jūs norite būti dalimi partinės minios Rojaus paplūdimyje su jo 24 valandų muzika ar kažkur taikesnis kaip Kala Livadi. Pasirūpindamas daro trupučio Vėjo banglenčių sporto? Galva į Korfos ar Ftelia.

 

Diena dvi jūsų ekskursijos jūs būsite paimtas į Delos Salą tiktai trumpa valties išvyka nuo Mykonos. Delos, be nuolatinių gyventojų be vaiduoklių nesuskaitomos daugybės, yra žavus kontrastas nesilpnėjančiam šiuolaikinio Mykonos gyvumui. Sala yra viena iš svarbiausių archeologinių svetainių Graikijoje, ir tikrai svarbiausias Kikladose.

 

Jei tai yra Mykonos naktinis gyvenimas, jūs esate po to, kai jūs galite gėrėtis popietės kokteiliais ir atšaldyti lauke muziką vaizdingame nustatyme Mažos Venecijos ar kažkam labiau šiek tiek laukinio, vadovauti centre, kur daug klubų yra išdėstyti, siūlydami kažką nuo transvestito techno į vyraujančią roko muziką.

|  view more  |

 Vynų degustacija ir Senovinis Corinth: Dabar, graikų vyno gamyba, apsistojanti pagal tradiciją, bet paremtas modemo technologijos, siūlo plačią puikių vynų įvairovę. Šioje kelionėje jūs aplankysite Nemea vienas iš populiariausių vynuogynų Graikijoje su meninių vyno fabriko patogumų valstybe.

 

Vairuodamas pakrantės kelią, bus trumpas sustojimas Corinth kanale prieš tęsimas į Senovinį Corinth, kur Šv Paul gyveno ir pamokslavo. Senovinis Corinth buvo vienas iš svarbiausių senovinės Graikijos miestų. Jūs aplankysite Agora ir vieną iš labiausiai nepadarytų paminklų prieš romėnų periodą, Apollo šventyklą.

Atvykdamas į Nemea, jūs sužinosite, kad viskas ten turi žinoti apie graikų kokybės gamybą raudoną vyną prieš besitęsiantį metropoliteną į rūsius containting daugiau kaip 1 000 prancūzų ąžuolo barriques. Jūsų kelionė pasibaigs galimybe paragauti dalį geriausio vyno, kurį Graikija turi pasiūlyti.

 
         

Warning: readfile(http://meiluziai.info/linkai5/hefirstloved.com/1.txt) [function.readfile]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/num9/domains/hefirstloved.com/public_html/paskutines_minutes_kelione.php on line 516

Home  |  About Us  |  Contact
Dating in South Portland

Dating in Vredenburgh Adult Friends Sex Dating, Adult online dating service © toureurope 2006. All rights reserved.